Běháte? Vhod vám přijdou bezdrátová sluchátka, chytré náramky a bezpečnostní pouzdra

Za pár týdnů tu máme jaro, které přímo vybízí ke sportování v terénu. Pokud plánujete, že začnete pravidelně běhat jarní přírodou, je na čase, abyste se na tuto sportovní aktivitu předem připravili. Nebudou vám stačit pouze běžecké boty a oblečení, vybavte se také chytrými technologiemi a doplňky, díky kterým si užijete aktivní pohyb v terénu na maximum.

Sportovní bezdrátová sluchátka: Když hudba dodává energii

Máte pocit, že díky poslechu hudby podáváte při sportování lepší výkon? V tom případě si při běhání nasaďte sluchátka, která neumí pouze kvalitně reprodukovat zvuky. Řešením jsou pro vás sportovní bezdrátová sluchátka, která vám dají svobodu pohybu a v nichž můžete prostřednictvím technologie bluetooth poslouchat oblíbený playlist ze svého chytrého telefonu.

Aby vám bezdrátová sluchátka při běhání nevypadávala z uší, pořiďte si taková, která jsou vybavená špunty nebo peckami. Ještě lépe vám budou při běhání držet bezdrátová sluchátka s praktickým klipem za ucho, který zajistí jejich dokonalé uchycení.

sport2

Speciální sportovní pouzdra: Pro bezpečné uchycení telefonu při běhání

Při sportování a zejména při běhu terénem vám přijde nebývale vhod právě váš chytrý telefon. Abyste díky němu mohli nejen poslouchat hudbu, ale využívat i různé chytré sportovní aplikace, měli byste v prvé řadě zajistit jeho bezpečné uchycení.

Při běhání jsou skvělá především sportovní pouzdra pro uchycení na paži, která zajišťují kompletní ochranu telefonu při sportovních aktivitách. Jistě využijete i sportovní pouzdra na telefon, která si zase můžete obepnout kolem pasu.

Tipy na sportovní aplikace, které využijete při běhání: Máte-li chytrý telefon s operačním systémem Android můžete si do něj z internetového obchodu Google Play stáhnout několik zajímavých aplikací, určených přímo pro běhání. A to například Endomondo, Runtastic nebo Pomáhej pohybem.

sport3

Chytré technologie, které monitorují vaši pohybovou aktivitu

Potřebujete při běhání sledovat také svou tepovou frekvenci nebo spálené kategorie? V tom případě vám při této pohybové aktivitě přijdou vhod další doplňky, které můžete pomocí bluetooth spárovat se svým smartphonem. Jde například o chytré fitness náramky a hodinky, které na sobě zobrazují i notifikace aplikací.

Velmi praktické je také sportovní pouzdro, ve kterém je zabudovaný senzor srdečního tepu. Právě tento senzor můžete propojit i se svým chytrým telefonem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení