Ochranné tvrzené sklo pro APPLE WATCH 4/5 (44mm)

Nejprodávanější

krytnamobil (1)
OCHRANNÁ FÓLIE SPIGEN NEO FLEX HD APPLE WATCH 4/5 (44MM)
Skladem - ihned k odeslání (5)
Kód: 062FL25574
 
299 Kč
(247,11 Kč bez DPH)
1 položek celkem
krytnamobil (1)
247,11 Kč bez DPH
299 Kč

Ochranná fólie Neo Flex je vyrobena z TPU, která byla flexibilnější, a proto pro ni nepředstavuje ohyby problém.Instalace je banalita, protože nátěr je instalován mokrý,...

Kód: 062FL25574

Když se vašemu Apple Watch 4/5 (44mm) rozbije displej, rozhodně to není příjemná záležitost. Výměna poškozeného displeje za nový se totiž pohybuje v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu se vám vyplatí investovat do kvalitního a odolného ochranného tvrzeného či temperovaného skla, který váš smartphone značky APPLE ochrání před následky nárazů a pádů.

V nabídce našeho obchodu si můžete vybrat kvalitní ochranná tvrzená skla a také ochranná temperovaná skla, jež jsou kompaktní s jednotlivými modely iPhonů. Ochranná temperovaná skla jsou navíc jedinečná tím, že jsou vysoce odolná proti nárazu. Dokážou totiž rozprostřít energii nárazu: Pokud vám tedy iPhone vypadne z ruky na zem, temperované sklo s displejem se neroztříští, ale právě tento typ ochranného skla na sobě vytvoří pavučinu, jako tomu je třeba v případě automobilových skel.

Ochranná tvrzená skla a ochranná temperovaná skla značek Spigen.