Ochranné tvrzené sklo pro APPLE WATCH 4/5 (40MM)

Nejprodávanější

krytnamobil (1)
 
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
Hliníkový stojánek FIXED Frame Watch 2 na stůl pro hodinky Apple Watch, stříbrný
 
399 Kč
(330 Kč bez DPH)
Stojánek s bezdrátovým nabíjením Cellularline Power Dock pro Apple Watch
 
1 299 Kč
(1 074 Kč bez DPH)
5 položek celkem
Stojánek s bezdrátovým nabíjením Cellularline Power Dock pro Apple Watch Kód: RECWATCHSTANDWIRMFIK
krytnamobil (1)
247 Kč bez DPH
299 Kč

Ochranná fólie Neo Flex je vyrobena z TPU, která byla flexibilnější, a proto pro ni nepředstavuje ohyby problém.Instalace je banalita, protože nátěr je instalován mokrý,...

Kód: 061FL25575

Když se vašemu Apple Watch 1/2/3 (40MM) rozbije displej, rozhodně to není příjemná záležitost. Výměna poškozeného displeje za nový se totiž pohybuje v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu se vám vyplatí investovat do kvalitního a odolného ochranného tvrzeného či temperovaného skla, který váš smartphone značky APPLE ochrání před následky nárazů a pádů.

V nabídce našeho obchodu si můžete vybrat kvalitní ochranná tvrzená skla a také ochranná temperovaná skla, jež jsou kompaktní s jednotlivými modely iPhonů. Ochranná temperovaná skla jsou navíc jedinečná tím, že jsou vysoce odolná proti nárazu. Dokážou totiž rozprostřít energii nárazu: Pokud vám tedy iPhone vypadne z ruky na zem, temperované sklo s displejem se neroztříští, ale právě tento typ ochranného skla na sobě vytvoří pavučinu, jako tomu je třeba v případě automobilových skel.

Ochranná tvrzená skla a ochranná temperovaná skla značek Spigen.