Ochranné tvrzené sklo na Samsung Galaxy S8

Nejprodávanější

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Samsung Galaxy S8, přes celý displej, černé, 0.33 mm
 
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
Detail
tvrzene sklo Samsung s8 krytnamobil.cz 1
 
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
Detail
2 položek celkem
tvrzene sklo Samsung s8 krytnamobil.cz 1
247 Kč bez DPH
299 Kč

Kvalitní tvrzené sklo od FIXED Full-Cover pro Samsung Galaxy S8 pro maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Má tvrdost 9H a tloušťku 0,33 mm, vysoká citlivost...

Kód: FIXGF-195-033BK
Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Samsung Galaxy S8, přes celý displej, černé, 0.33 mm Kód: RECFIXGF-195-033BK

Ochranná tvrzená skla na mobil Samsung Galaxy S8 pro ochranu displeje smartphonu je ideální volbou. Naše nabídka zahrnuje kvalitní ochranná tvrzená skla s lepením po celé ploše zajistí maximální ochranu displeje. Tato skla, jež jsou plně kompaktní s jednotlivými modely značky SAMSUNG, kryjí celou čelní část telefonu až k jeho okrajům. Díky tomu se nemusíte bát poškrábání displeje ani případného pádu telefonu.

Kromě toho, že je ochranné tvrzené sklo 100 procentně průhledné, má také velmi snadnou instalaci. Přilepuje se totiž přímo na celou čelní část smartphonu. V naší široké nabídce určené pro smartphony SAMSUNG máme ochranná tvrzená skla značky Mercury, Spigen, Hoco, CELLY, CellularLine , Devia Samsung, FixedBaseusNillkinPanzerGlass .

Pro lepši ochranu vašeho zařízení doporučujeme používat s pouzdrem, obalem nebo krytem na Samsung Galaxy S8 z naší nabídky.