Ochranné tvrzené sklo na mobil Huawei Y6 Pro

Nejprodávanější

38825 3 ochranne tvrzene sklo fixed pro huawei y6 pro cire 2 pack
Ochranné tvrzené sklo FIXED pro Huawei Y6 Pro, čiré 2 pack
Skladem - ihned k odeslání (2)
Kód: RECFIXG-125-033
 
169 Kč
(139,67 Kč bez DPH)
1 položek celkem
38825 3 ochranne tvrzene sklo fixed pro huawei y6 pro cire 2 pack
139,67 Kč bez DPH
169 Kč

Vysoce kvalitní tvrzené sklo o tloušťce 0,33 mm pro maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Sklo má tvrdost 9H, vysokou citlivost dotyku, nabízí snadnou instalaci a 100%...

Kód: RECFIXG-125-033

Když se vašemu Huawei Y6 Pro rozbije displej, rozhodně to není příjemná záležitost. Výměna poškozeného displeje za nový se totiž pohybuje v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu se vám vyplatí investovat do kvalitního a odolného ochranného tvrzeného či temperovaného skla, který váš smartphone značky APPLE ochrání před následky nárazů a pádů.

V nabídce našeho obchodu si můžete vybrat kvalitní ochranná tvrzená skla a také ochranná temperovaná skla, jež jsou kompaktní s jednotlivými modely iPhonů. Ochranná temperovaná skla jsou navíc jedinečná tím, že jsou vysoce odolná proti nárazu. Dokážou totiž rozprostřít energii nárazu: Pokud vám tedy iPhone vypadne z ruky na zem, temperované sklo s displejem se neroztříští, ale právě tento typ ochranného skla na sobě vytvoří pavučinu, jako tomu je třeba v případě automobilových skel.

Ochranná tvrzená skla a ochranná temperovaná skla značek  Fixed.