Ochranné tvrzené sklo na mobil Huawei P20

Nejprodávanější

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P20, přes celý displej, černé, 0.33 mm
330 Kč –40 %
Původně: 330 Kč  (–40 %)
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P20, přes celý displej, černé, 0.33 mm
Akce !POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ!
330 Kč –40 %
164 Kč bez DPH
199 Kč

Prémiové tvrzené sklo FIXED Full-Cover s lepením po celé ploše pro Huawei P Smart Z. Sklo díky 3D designu kryje celou plochu displeje až k okrajům. Výhodou oproti běžným 3D...

Kód: RECFIXGF-277-BK

Když se vašemu Huawei P20 rozbije displej, rozhodně to není příjemná záležitost. Výměna poškozeného displeje za nový se totiž pohybuje v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu se vám vyplatí investovat do kvalitního a odolného ochranného tvrzeného či temperovaného skla, který váš smartphone značky APPLE ochrání před následky nárazů a pádů.

V nabídce našeho obchodu si můžete vybrat kvalitní ochranná tvrzená skla a také ochranná temperovaná skla, jež jsou kompaktní s jednotlivými modely iPhonů. Ochranná temperovaná skla jsou navíc jedinečná tím, že jsou vysoce odolná proti nárazu. Dokážou totiž rozprostřít energii nárazu: Pokud vám tedy iPhone vypadne z ruky na zem, temperované sklo s displejem se neroztříští, ale právě tento typ ochranného skla na sobě vytvoří pavučinu, jako tomu je třeba v případě automobilových skel.

Ochranná tvrzená skla a ochranná temperovaná skla značek  Fixed.