Ochranné tvrzené sklo na mobil Honor 8A

Nejprodávanější

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Honor 8A/Huawei Y6 (2019)/Y6s, lepení přes celý displej, černé
349 Kč –14 %
Původně: 349 Kč  (–14 %)
299 Kč
(247 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Honor 8A/Huawei Y6 (2019)/Y6s, lepení přes celý displej, černé
Akce
349 Kč –14 %
247 Kč bez DPH
299 Kč

Prémiové tvrzené sklo FIXED Full-Cover s lepením po celé ploše pro Honor 8A / Huawei Y6 (2019)/Y6s. Sklo díky 3D designu kryje celou plochu displeje až k okrajům. Výhodou oproti...

Kód: RECFIXGFA-387-BK

Když se vašemu Honor 8A rozbije displej, rozhodně to není příjemná záležitost. Výměna poškozeného displeje za nový se totiž pohybuje v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu se vám vyplatí investovat do kvalitního a odolného ochranného tvrzeného či temperovaného skla, který váš smartphone značky APPLE ochrání před následky nárazů a pádů.

V nabídce našeho obchodu si můžete vybrat kvalitní ochranná tvrzená skla a také ochranná temperovaná skla, jež jsou kompaktní s jednotlivými modely iPhonů. Ochranná temperovaná skla jsou navíc jedinečná tím, že jsou vysoce odolná proti nárazu. Dokážou totiž rozprostřít energii nárazu: Pokud vám tedy iPhone vypadne z ruky na zem, temperované sklo s displejem se neroztříští, ale právě tento typ ochranného skla na sobě vytvoří pavučinu, jako tomu je třeba v případě automobilových skel.

Ochranná tvrzená skla a ochranná temperovaná skla značek  Fixed.