PopSocket Veil Nebula

Kód: 3141
4 hodnocení
Značka: PopSocket
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.9.2019

Co je PopSocket? (Tip: expandující zázrak)
PopSocket je módní příslušenství, které vylepší tvé mobilní zařízení. Měj pevný úchop během psaní zpráv či při pořizování selfíček nebo videí. Prostě "popni" a povytáhni tento zázrak pro lepší uchopení zařízení, nebo když potřebuješ stojánek pro super fotky, videa či posty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák, stojan, organizér kabelu a více...
Přilep si na zadní stranu svého mobilu či tabletu jeden PopSocket nebo i dva a hned budeš mít lepší možnosti využití svého zařízení. Ať potřebuješ zařízení pevněji uchopit nebo potřebuješ stojánek či zkrotit kabel sluchátek nebo si jen potřebuješ s něčím hrát, prostě "popni" PopSocket.
PopSocket je nejen super pomůcka pro pevnější držení telefonu a stojánek, ale pomůže i pohodlněji a bezpečněji držet tablet a čtečku. PopSocket se pevně přilepí ke všem běžným zařízením a krytům, avšak nebude držet na silikonových površích a obalech s voděodolnou povrchovou úpravou.
V kombinaci s držákem PopClip můžete svůj telefon s přilepeným PopSocket připevnit k téměř jakémukoli svislému povrchu, např. na palubovku v autě, zrcadlo, ledničku, čelo postele, stěnu atd.
Ať už umístíte PopSocket na svou herní konzoli pro hraní, na akční kameru pro lepší držení ve vodě nebo na zrcadlo ve svém pokoji pro zavěšení bižuterie, možnosti jsou nekonečné.

- možnost přilepení na mobil, tablet a obaly/ kryty
- možnost odlepení a opětovného přilepení na jiné místo
- nevhodné pro některé obaly/ kryty ze silikonu nebo s voděodolnou povrchovou úpravou
- průměr spodní (lepicí) plochy: 3,5 cm
- průměr vrchní plochy: 3,9 cm
- možnost vytažení ("popnutí") ve dvou krocích: hloubka 1,4 cm / 2 cm
- hloubka v nevytažená stavu: 0,5 cm
- materiál: plast
- barva spodní části: černá
- motiv vrchní části: Veil Nebula

 

 

 Související pojmy: popsocket pro  Samsung Galaxy S10e, popsocket pro Samsung Galaxy S10, popsocket pro Samsung GALAXY S8+, popsocket pro Samsung Galaxy A8 (2018), popsocket pro Huawei P30, popsocket pro HONOR View 20, popsocket pro Samsung Galaxy S10+, popsocket pro Samsung GALAXY S9+, popsocket pro Samsung Galaxy Note 9, popsocket pro iPhone XR, popsocket pro iPhone XS MAX, popsocket pro iPhone 6, popsocket pro iPhone 5, popsocket pro iPhone 6S, popsocket pro iPhone 6S Plus, popsocket pro iPhone 5S, popsocket pro iPhone SE, popsocket pro iPhone 6 Plus, popsocket pro iPhone 7, popsocket pro iPhone 7 Plus, popsocket pro iPhone X,popsocket pro iPhone 8, popsocket pro iPhone 8 Plus, popsocket pro iPhone XS

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky do auta
Materiál: Plastový
Barva: Černá/Veil Nebula
Určeno pro: Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10, Samsung GALAXY S8+, Samsung Galaxy A8 (2018), Huawei P30, HONOR View 20, Samsung Galaxy S10+, Samsung GALAXY S9+, Samsung Galaxy Note 9, iPhone XR, iPhone XS MAX, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: