Autonabíječky

Díky autonabíječkám z naší nabídky vašemu chytrému telefonu nedojde šťáva ani na cestách! Kromě autonabíječek pro iPhone a iPhone u nás naleznete také autonabíječky s USB konektorem typu C nebo micro USB. Naskladnili jsme pro vás rovněž univerzální autonabíječky, které obsahují jeden nebo dva USB konektory. V těchto nabíječkám tak nemusíte prostřednictvím vhodného USB kabelu nabíjet pouze svůj telefon, ale jakékoliv další zařízení. Všechny tyto nabíječky se jednoduše umísťují do zapalování automobilu.

Svoje chytré zařízení však můžete v autě nabíjet také bezdrátově. A to prostřednictvím speciálního držáku telefonu, který přichytíte k ventilační mřížce nebo palubní desce. V tomto držáku je zabudováno bezdrátové nabíjení, které funguje na principu elektromagnetické indukce.

Máme pro vás autonabíječky značek CellularLine, Cely, Hama, Hoco a Swissten, díky nim bude mít váš telefon stále plnou baterii.

 
149
144911491449
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace